Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zenski helancinja
Zenski helancinja Zenski helancinja Zenski helancinja

Zenski helancinja

300 МКД

Големина: 140-146

Бренд: turski

Град: Велес

Материјали: pamuk

Ознаки: likra

Состојба: ново со етикета

Додадено: 30.9.2020

Прегледи: 183

1

Novi doteruvacki zenski helancinja so etiketa pamuk so likra so aplikacii so Minnie, golemina 9-10

An4ence

50
1

Членот го следат

32

Членот ги следи

27