Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Туника, 6-7 години
Туника, 6-7 години Туника, 6-7 години Туника, 6-7 години Туника, 6-7 години

Туника, 6-7 години

200 МКД

Големина: 122-128

Бренд: weive

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: туника

Додадено: 1.10.2020

Прегледи: 373

1

Туника, нова, само испрана. За 6-7 години.

ЕратаФеникс

5
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

5