Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dukser 3-4 g
Dukser 3-4 g

Dukser 3-4 g

250 МКД

Големина: 98-104

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: xx

Додадено: 9.12.2020

Прегледи: 344

5

Tri pati obleceno dukserce. Od linijata peanuts na waikiki.

JulijaJ

17
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

22