Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ZARA KIDS 128 *nam. 200*
ZARA KIDS 128 *nam. 200* ZARA KIDS 128 *nam. 200* ZARA KIDS 128 *nam. 200* ZARA KIDS 128 *nam. 200*

ZARA KIDS 128 *nam. 200*

250 МКД

Бренд: zara kids

Град: Битола

Материјали: teksas

Ознаки: ///

Состојба: многу добра

Додадено: 19.12.2020

Прегледи: 202

0

Beli Zara farmerki 128 za okolu 7-8g. Konceto na ednoto dzepce nazad e potkinato( na poslednata slika) sto ne pretstavuva nikakov problem dzepot ne e gibnat, zatoa e ovaa cena

SarahKey

9
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

0