Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патичиња бр. 20
Патичиња бр. 20 Патичиња бр. 20 Патичиња бр. 20

Патичиња бр. 20

300 МКД

Големина: 20

Бренд: lc waikiki

Град: Скопје

Материјали: ..

Ознаки: ...

Додадено: 2.1.2021

Прегледи: 320

3

Розевки патичиња, облечени неколку пати немаат следи од носење. Бр. 20 LC Waikiki

Драгана17

37
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

15