Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Okaidi fustance
Okaidi fustance Okaidi fustance

Okaidi fustance

400 МКД

Големина: 98-104

Бренд: okaidi

Град: Скопје

Материјали: 100% pamuk

Ознаки: okaidi

Додадено: 15.1.2021

Прегледи: 366

0

Fustance, tunika ,za 4 godinki, 104 cm, prekrasno, doteruvacko, nema tragi na nosenje, kako novo e , kupeno od Belgija 400 den

Shopingholic

5
0

Членот го следат

24

Членот ги следи

5