Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустанче 9-12 мес
Фустанче 9-12 мес Фустанче 9-12 мес Фустанче 9-12 мес

Фустанче 9-12 мес

200 МКД

Големина: 74-80

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: ...

Додадено: 6.3.2021

Прегледи: 253

2

Fustanceto e noseno samo eden pat. Nema sledi od upotreba Bojata e siva so crno.. Velicina 74/80 za 9-12 mes

Драгана17

37
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

15