Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Preubava tunika fustan 152/158
Preubava tunika fustan 152/158 Preubava tunika fustan 152/158 Preubava tunika fustan 152/158 Preubava tunika fustan 152/158

Preubava tunika fustan 152/158

350 МКД

Големина: 146-152

Бренд: made in germani

Град: Скопје

Материјали: koton

Ознаки: kvalitet

Додадено: 6.3.2021

Прегледи: 78

0

Tunika fustance 152-158 od Germanija. Kako novo e 100% kvalitetan pamuk. Moze da se nosi i kako tunika so helanki i kako fustance. Mnogu ubavo i prakticno.

MajaMajda

76
1

Членот го следат

48

Членот ги следи

0