Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Decatlon polarna bluzicka  br.140
Decatlon polarna bluzicka  br.140 Decatlon polarna bluzicka  br.140 Decatlon polarna bluzicka  br.140

Decatlon polarna bluzicka br.140

200 МКД

Големина: 140-146

Бренд: decatlon

Град: Скопје

Материјали: polarna topla

Ознаки: decatlon bluza

Додадено: 24.3.2021

Прегледи: 197

2

Decatlon bluza za momce 10 godini, polarna, topla, kako nova

elizabeta07

20
0

Членот го следат

17

Членот ги следи

1