Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Топлинки
Топлинки Топлинки

Топлинки

200 МКД

Големина: 24

Бренд: к&к

Град: Скопје

Материјали: гума платно

Ознаки: топлинки летни детски

Состојба: добра

Додадено: 20.4.2021

Прегледи: 133

0

Користени, женски, летни топлинки. Бр 24. Види слики

Ivana6

8
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

7