Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova original 5
Nova original 5 Nova original 5 Nova original 5

Nova original 5

300 МКД

Големина: 104-110

Бренд: oshkosh

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: marka

Состојба: ново со етикета

Додадено: 18.5.2021

Прегледи: 62

0

Nova polo maicka, teget boja, so nabrani ramenici,kupena vo Amerika, velicina 5.

Pinkystar

134
2

Членот го следат

87

Членот ги следи

12