Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Wendee suknjicka  8 год
Wendee suknjicka  8 год Wendee suknjicka  8 год Wendee suknjicka  8 год Wendee suknjicka  8 год

Wendee suknjicka 8 год

150 МКД

Големина: 122-128

Бренд: wendee

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: plava

Состојба: многу добра

Додадено: 19.5.2021

Прегледи: 269

0

Сукњичка со ѕвездички на Wendee број 8. На струк ластик без дополнителна регулација. Памучна, трико, лесна и лелеава.

Kids*Closet

28
0

Членот го следат

16

Членот ги следи

33