Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet 6
Komplet 6 Komplet 6 Komplet 6 Komplet 6

Komplet 6

200 МКД

Големина: 116-122

Бренд: childrens place

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: sovrsheno

Состојба: ново без етикета

Додадено: 18.6.2021

Прегледи: 97

0

Suknjickata e nova, od Childrens Place, so shorc oddole. Maickata e organski pamuk od HM.Velicina na dvete parcinja 6. Cenata e za komplet.

Pinkystar

134
2

Членот го следат

86

Членот ги следи

12