Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
maicki
maicki maicki maicki maicki maicki

maicki

400 МКД

Големина: 80-86

Бренд: benneton

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: novo

Состојба: ново со етикета

Додадено: 26.6.2021

Прегледи: 253

0

Novi benneton maicki od 1-2 godini ili 82 cm. So etiketa. Edna 400 denari za poveke sleduva popust

bibuska84

17
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

1