Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Купаќи бермуди
Купаќи бермуди Купаќи бермуди Купаќи бермуди Купаќи бермуди

Купаќи бермуди

150 МКД

Големина: 98-104

Бренд: ваикики

Град: Скопје

Материјали: .....

Ознаки: ......

Состојба: многу добра

Додадено: 5.7.2021

Прегледи: 89

4

Бермуди купаќи за дете до 3-4год. Два три пати облечени на кратко по дома ,не се користени за бањање, едноставно ги заборавивме Нема никаква мана

VendiSk

45
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

11