Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Waikiki Bluza 8,9g
Waikiki Bluza 8,9g Waikiki Bluza 8,9g Waikiki Bluza 8,9g Waikiki Bluza 8,9g

Waikiki Bluza 8,9g

150 МКД

Големина: 140-146

Бренд: brendirana

Град: Крива Паланка

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

Состојба: многу добра

Боја: темно зелено маслинесто

Додадено: 1.8.2021

Прегледи: 83

3

Top. Sostojba bluzice na Waikiki 8,9g

tirol4e

254
2

Членот го следат

72

Членот ги следи

6