Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novo  so etiketa
Novo  so etiketa Novo  so etiketa

Novo so etiketa

200 МКД

Големина: 104-110

Бренд: //

Град: Тетово

Материјали: //

Ознаки: //

Состојба: ново со етикета

Боја: црвено

Додадено: 12.8.2021

Прегледи: 73

0

Nov detski komplet broj 2 so etiketa za devojče,sostaven od maička i kratki pantaloni.Pogoden i za podarok🎁 Cena 200 den

Sandra09

40
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

450