Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
LC Waikiki detsko fustance
LC Waikiki detsko fustance LC Waikiki detsko fustance LC Waikiki detsko fustance

LC Waikiki detsko fustance

200 МКД

Големина: 104-110

Бренд: lcw waikiki

Град: Охрид

Материјали: pamuk

Ознаки: lcw fustan waikiki

Состојба: многу добра

Боја: шарено

Додадено: 24.8.2021

Прегледи: 404

2

Kako novo fustance od Waikiki za 4-5 god Gorniot del e bel so svetkava aplikacija so monisti koi se menuvaat vo 2 boi Dolniot del e teget suknicka so resi Nema nikakvi ostetuvanja

Obleka_za_deca

9
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

1