Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detska banjarka unisex 128
Detska banjarka unisex 128 Detska banjarka unisex 128

Detska banjarka unisex 128

350 МКД

Големина: 122-128

Бренд: made in germani

Град: Скопје

Материјали: koton

Ознаки: kvalitet

Состојба: многу добра

Боја: бело зелено

Додадено: 3.9.2021

Прегледи: 294

0

Detska ubava kvalitetna banjarka Nosena no vo odlicna sostojba bidejki e ekstra kvalitet Golemina 128

MajaMajda

82
1

Членот го следат

48

Членот ги следи

0