Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Baldahina IKEA  za detska soba
Baldahina IKEA  za detska soba Baldahina IKEA  za detska soba Baldahina IKEA  za detska soba

Baldahina IKEA za detska soba

500 МКД

Бренд: ikea

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: roze sivo

Состојба: многу добра

Боја: сиво розе

Додадено: 6.9.2021

Прегледи: 798

2

Балдахина за детска соба за било која возраст. Купена од Икеа. Боја розе со сиви и светкави детали. Се закачува на таван и се врзува за кревет за да се добие ширина. Одлично за мали и големи принцези.

Kids*Closet

28
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

34