Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Konjce muzicko⬇️750
Konjce muzicko⬇️750 Konjce muzicko⬇️750 Konjce muzicko⬇️750

Konjce muzicko⬇️750

1000 МКД

Бренд: xxx

Град: Гостивар

Материјали: krzneno

Ознаки: klackalka

Состојба: многу добра

Додадено: 16.9.2021

Прегледи: 117

2

Konjot e mnogu ubav ,klackalka e ima dve muziki na dvete ushi,raboti na baterija,mu se mrda opaskata dodeka pee ja otvara ustata mu svetka napred srceto.nema nikakvi oshtetuvanja

MagdeLex

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0