Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Baloni
Baloni Baloni

Baloni

200 МКД

Бренд: /

Град: Скопје

Материјали: folija

Ознаки: rodenden

Состојба: многу добра

Боја: црно црвено

Додадено: 16.9.2021

Прегледи: 146

2

Baloni happy birthday, naduvani samo da se zakacat. Dimenzija na edna bukva e 33x22cm. Cena 200 den.

at.maja

22
0

Членот го следат

18

Членот ги следи

12