Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki 38
Patiki 38 Patiki 38 Patiki 38

Patiki 38

400 МКД

Големина: 38

Град: Тетово

Материјали: ...

Ознаки: ...

Состојба: ново со етикета

Боја: бело зелено

Додадено: 16.9.2021

Прегледи: 193

0

Novi interesni patiki so proziren,zelen gumen gjon,beliot del e kako platno od startki

antovska

18
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

16