Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Женско памучно фустанче
Женско памучно фустанче Женско памучно фустанче

Женско памучно фустанче

200 МКД

Големина: 104-110

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: 3-4г. розево памук

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 18.9.2021

Прегледи: 161

2

Женско памучно фустанче, сочувано целосно. Одговара за 3-4 години.

DraganaKarovska

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0