Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ADIDAS TERREX оригинал
ADIDAS TERREX оригинал ADIDAS TERREX оригинал ADIDAS TERREX оригинал ADIDAS TERREX оригинал ADIDAS TERREX оригинал

ADIDAS TERREX оригинал

1990 МКД

Големина: 30

Бренд: adidas

Град: Гостивар

Материјали: koza guma platno

Ознаки: adidas terrex

Состојба: ново со етикета

Боја: шарено

Додадено: 22.9.2021

Прегледи: 216

0

Novi samo se probani i isprani

AKCIJA.MK

4
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

1