Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimska jakna
Zimska jakna Zimska jakna

Zimska jakna

ПРОДАДЕНО

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: jakna

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 22.9.2021

Прегледи: 144

0

Maska jakna, nosena e mnogu malku, isto kako nova e, Odgovara od 1,5 god. Do 3 god.

FashionClothes

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0