Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Geox cizmicki
Geox cizmicki Geox cizmicki Geox cizmicki Geox cizmicki Geox cizmicki

Geox cizmicki

1300 МКД

Големина: 31

Бренд: geox

Град: Скопје

Материјали: neznam

Ознаки: geox cizmi

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 26.9.2021

Прегледи: 146

3

Noseni edna sezona, socuvani, bez nikakva mana.

bibapr

55
0

Членот го следат

30

Членот ги следи

165