Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Moorhead water and wind proof
Moorhead water and wind proof Moorhead water and wind proof Moorhead water and wind proof Moorhead water and wind proof Moorhead water and wind proof

Moorhead water and wind proof

1000 МКД

Големина: 164-170

Бренд: moorhead

Град: Скопје

Материјали: polyester

Ознаки: vodootporna

Состојба: ново без етикета

Боја: корално

Додадено: 4.10.2021

Прегледи: 99

1

Jaknata e nova samo probana nema etiketa. Kupena od Germanija no mala. Vidootporna e i otporna na vetar mnogu kvalitetna. Sostojba:10/10

MiMiCagaroska

105
1

Членот го следат

30

Членот ги следи

34