Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Super fit detski cizmi 24
Super fit detski cizmi 24 Super fit detski cizmi 24 Super fit detski cizmi 24

Super fit detski cizmi 24

500 МКД

Големина: 24

Бренд: superfit

Град: Велес

Материјали: ---

Ознаки: 24

Состојба: многу добра

Боја: сиво пинк

Додадено: 6.10.2021

Прегледи: 263

1

Detski Super Fit cizmicki 24 broj noseni socuvani.Mnogu topli ne propustaat voda,materijalot im e prevrtena koza so krzno vnatre.

viktoria

11
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

1