Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза
Блуза Блуза

Блуза

150 МКД

Големина: 110-116

Бренд: okaidi

Град: Македонска Каменица

Материјали: pamuk

Ознаки: okaidi bluza

Состојба: многу добра

Додадено: 9.10.2021

Прегледи: 187

0

Bluzicka za do 6 godini.

RedRain

20
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0