Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Nova bluza i dolni trenerki Koton
Nova bluza i dolni trenerki Koton Nova bluza i dolni trenerki Koton Nova bluza i dolni trenerki Koton

Nova bluza i dolni trenerki Koton

300 МКД

Големина: 92-98

Бренд: koton

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: superman novo koton

Состојба: ново со етикета

Боја: плаво црвено

Додадено: 10.10.2021

Прегледи: 105

2

Nova bluza so dolgi rakavi i dolni trenerki moze i raspar 200 denari bluza 150 denari dolni trenerki ili zaedno za 300 denari. 24-36 meseci.

Iskra123

5
1

Членот го следат

5

Членот ги следи

1