Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki Adidas zenski
Patiki Adidas zenski Patiki Adidas zenski Patiki Adidas zenski

Patiki Adidas zenski

200 МКД

Големина: 21

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: platno- koza

Ознаки: devojce adidas patiki

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 10.10.2021

Прегледи: 286

1

Patiki Adidas

CEDEVITA

1
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0