Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Adidas original patiki detski
Adidas original patiki detski Adidas original patiki detski Adidas original patiki detski

Adidas original patiki detski

600 МКД

Големина: 32

Бренд: adidas

Град: Скопје

Материјали: platno

Ознаки: plavi

Состојба: многу добра

Боја: морнарско плаво

Додадено: 11.10.2021

Прегледи: 422

1

Orginal detski patiki Adidas mnogu malku noseni topli. Samo malo ostetuvanje na poslednata slika platnoto e izluzano crnata mala tocka gore Se drugo e ok

soncemoe

43
1

Членот го следат

16

Членот ги следи

8