Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
 okaidi-esensko jaknice 11-12**450DEN**
 okaidi-esensko jaknice 11-12**450DEN**  okaidi-esensko jaknice 11-12**450DEN**  okaidi-esensko jaknice 11-12**450DEN**

okaidi-esensko jaknice 11-12**450DEN**

500 МКД

Големина: 128-134

Бренд: okaidi

Град: Велес

Материјали: poliester

Ознаки: ...

Состојба: многу добра

Додадено: 25.10.2021

Прегледи: 183

4

vo odlicna sostojba. jaknickaata e mnogu kvalitetna i kako nova

NatasaKoceva

16
0

Членот го следат

14

Членот ги следи

12