Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Baby Gap br.20
Baby Gap br.20 Baby Gap br.20 Baby Gap br.20 Baby Gap br.20 Baby Gap br.20

Baby Gap br.20

500 МКД

Бренд: gap

Град: Скопје

Материјали: koza i krzno

Ознаки: kako novi

Состојба: многу добра

Додадено: 29.10.2021

Прегледи: 272

4

Baby GAP fur boots so gumena podloga do 18m, br.19-20- vloshka 11cm-500den

bluemarine

378
0

Членот го следат

154

Членот ги следи

0