Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
5 bluzicki 116 5/6 god
5 bluzicki 116 5/6 god 5 bluzicki 116 5/6 god 5 bluzicki 116 5/6 god

5 bluzicki 116 5/6 god

250 МКД

Големина: 110-116

Бренд: turski

Град: Скопје

Материјали: cotton

Ознаки: odlicni

Состојба: многу добра

Боја: бело пинк

Додадено: 31.10.2021

Прегледи: 101

1

Pet bluzicki 250 den

bijanka

294
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

11