Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Decki patiki
Decki patiki Decki patiki Decki patiki

Decki patiki

400 МКД

Големина: 28

Бренд: adidas

Град: Велес

Материјали: koza

Ознаки: ////////

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 1.11.2021

Прегледи: 193

0

Decki paticinja adidas noseni no bez nikakva mana

elieli

12
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

17