Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Adidas detski paticinja br 22
Adidas detski paticinja br 22 Adidas detski paticinja br 22 Adidas detski paticinja br 22 Adidas detski paticinja br 22 Adidas detski paticinja br 22

Adidas detski paticinja br 22

350 МКД

Големина: 32

Бренд: adidas

Град: Ресен

Материјали: kozni patiki

Ознаки: adidas

Состојба: ново со етикета

Боја: морнарско плаво бело

Додадено: 1.11.2021

Прегледи: 311

4

Detski paticinja,prezacuvani vo originalnata pakovka i originalnata hartija kako i etiketa, original se Addidas kupeni mnogu poskapo, so naracka na ovoj produkt dobivate podarok

KettyK

97
0

Членот го следат

72

Членот ги следи

62