Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Set svetkav do 2god
Set svetkav do 2god Set svetkav do 2god Set svetkav do 2god Set svetkav do 2god Set svetkav do 2god

Set svetkav do 2god

550 МКД

Големина: 86-92

Бренд: charles vogele

Град: Скопје

Материјали: svetkav krznen

Ознаки: kako novi

Состојба: многу добра

Боја: сиво сребрено

Додадено: 15.11.2021

Прегледи: 216

2

Preubav svecen svetkav set so krzneno elece

bluemarine

378
0

Членот го следат

154

Членот ги следи

0