Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara montka do 6god
Zara montka do 6god Zara montka do 6god Zara montka do 6god Zara montka do 6god Zara montka do 6god

Zara montka do 6god

680 МКД

Големина: 110-116

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: mont

Ознаки: pink

Состојба: многу добра

Боја: пинк

Додадено: 15.11.2021

Прегледи: 361

0

Jaknata e premeka i kako nova od prodavnica

bluemarine

378
0

Членот го следат

151

Членот ги следи

0