Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова блуза
Нова блуза Нова блуза Нова блуза

Нова блуза

330 МКД

Бренд: waikiki

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ново

Состојба: ново со етикета

Додадено: 27.11.2021

Прегледи: 92

0

Нова темно сива блуза од Waikiki. За 5-6 години. Димензии на фотографиите.

teacherm

38
0

Членот го следат

29

Членот ги следи

2