Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Komplet za 9god
Komplet za 9god Komplet za 9god Komplet za 9god Komplet za 9god

Komplet za 9god

300 МКД

Големина: 116-122

Бренд: tursko

Град: Скопје

Материјали: cotton

Ознаки: odlicni

Состојба: многу добра

Боја: плаво розе

Додадено: 30.11.2021

Прегледи: 123

1

Fustance so tri cetvrt rakavi mnogu ubavo.Meko i elegantno.(falat nekolku bisercinja na gepceto se gleda na slikata)drugi nedostatoci nema. Fustance podebelo na preramki kako novo Rozeva podebela bluzicka odlicna Komplet e 300den

bijanka

299
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

12