Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi cizmicki
Novi cizmicki

Novi cizmicki

1000 МКД

Големина: 24

Бренд: stones & bones

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: novi

Состојба: ново со етикета

Боја: кафено

Додадено: 30.11.2021

Прегледи: 83

1

Novi vo originalno pakuvanje popust vo komlet

natack

20
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

2