Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики Патики Патики

Патики

1000 МКД

Големина: 34

Бренд: скечерс

Град: Скопје

Материјали: платно скај

Ознаки: сребрени

Состојба: многу добра

Боја: сребрено розе

Додадено: 7.12.2021

Прегледи: 61

0

Патики Скечерс,женски,кои светат на ѓонот во разни бои(розе,бела,сина,резеда) скоро нови носени не цела сезона,зачувани ептен,за жал омилени ни се,ама мали ,се надевам некоја девојка ќе си ги износи

VericaJosifoska

6
1

Членот го следат

1

Членот ги следи

1