Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Krzneni čizmi
Krzneni čizmi Krzneni čizmi Krzneni čizmi

Krzneni čizmi

300 МКД

Големина: 34

Бренд: n

Град: Скопје

Материјали: krzno

Ознаки: kako novi

Состојба: одлично

Боја: розе

Додадено: 7.12.2021

Прегледи: 290

0

Preubavi topli krzneni čizmi oblečdni 2 3 pati, maksimalno začuvani. Broj 34 300 denari

MonaTop

11
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

4