Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики светкави H&M нови
Патики светкави H&M нови Патики светкави H&M нови

Патики светкави H&M нови

900 МКД

Големина: 29

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: кј

Состојба: ново со етикета

Боја: розе

Додадено: 8.12.2021

Прегледи: 59

0

Нови необлечени, два пара имам.

CaciDi

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0