Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski čizmi
Detski čizmi Detski čizmi Detski čizmi Detski čizmi

Detski čizmi

350 МКД

Големина: 37

Бренд: skechers

Град: Скопје

Материјали: antilop

Ознаки: teget esensko-zimski patent i vrvki

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 8.12.2021

Прегледи: 147

2

Skechers čizmički za devojčinja , topli i udobni

azraskopje

38
2

Членот го следат

18

Членот ги следи

3