Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
6-9м
6-9м 6-9м

6-9м

500 МКД

Големина: 80-86

Бренд: next

Град: Скопје

Материјали: памук, полиестер

Ознаки: 6-9м

Состојба: многу добра

Боја: плаво црвено

Додадено: 15.12.2021

Прегледи: 63

0

Скафандер 6-9м

Jana1991

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0