Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Зимски јакнички 7,8-9год.
Зимски јакнички 7,8-9год. Зимски јакнички 7,8-9год. Зимски јакнички 7,8-9год. Зимски јакнички 7,8-9год.

Зимски јакнички 7,8-9год.

400 МКД

Големина: 122-128

Бренд: мешано

Град: Скопје

Материјали: шушквец

Ознаки: плави

Состојба: многу добра

Боја: плаво

Додадено: 18.12.2021

Прегледи: 202

3

Јакните одговараат за возраст околу 7,8 и 9 год. зависно од градбата на детенцето, сите три јакни се со мали мани на очи не приметливи, повеќе слики можам да ви пратам во порака овде нема место. Може сите три заедно а може и посебно.

NatasaGacevska

175
0

Членот го следат

101

Членот ги следи

59