Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Elek (rachna izrabotka) za 10 god
Elek (rachna izrabotka) za 10 god Elek (rachna izrabotka) za 10 god Elek (rachna izrabotka) za 10 god Elek (rachna izrabotka) za 10 god

Elek (rachna izrabotka) za 10 god

300 МКД

Големина: 140-146

Бренд: hand made

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: elek kopchinja

Состојба: многу добра

Боја: бело розе

Додадено: 19.12.2021

Прегледи: 66

0

Elek vo kompletno rachna izrabotka so pamuchen konec za 10 -11 god. devojche. Topol, prijaten i mek. Napred so kopchenca i dzepchinja. Nosen 2-3 pati - sovrshen !

Blondie

223
0

Членот го следат

76

Членот ги следи

3